01

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

– tenhle model je již nějakou dobu v prodeji, nicméně Wolverine zatím moc po stolech neběhá, tak jsme ho do unboxingu ještě přeci jen zařadili. Je to poslední model z release planu pro tento rok, než byl tento plán odložen a nahrazen novou řadou vozidel, která na naše stoly začnou najíždět již v blízkém horizontu.

– V boxu nás čeká 1 unicast model, sic pěchotní, nicméně je to slušný kousek.
– Opět se jedná o velice pěkný model s dobrými detaily, orlice na mohutných  náramenících jistě potěší srdce mnohého Kapitolana. Model je čistý, bez zásadních mold line, pár otřepků k snadnému oškrábnutí. Začištění bude snadné a otázkou chvíle.
–  Co Vás asi na první pohled trkne je vizuál modelu. Tak nějak jako by byl z jiné hry a do Warzone nepatřil, kde jsem to jen…Halo… Inu Kapitolský experimentální exot…pardon…exosuit. Hned druhá a asi o něco horší věc je SMG s bubnovým zásobníke. Respektive nic proti zbrani samotné, ale  díky póze v jaké se model nachází ( se zbraní drženu v jedné ruce, vytrčenou vpřed ) , má člověk pocit že se musí každou chvíli převážit – ono to v reálu není tak zlé, to je jen těžké model nějak normálně vyfotit a ten art co je na krabičce, ten je snad z nejméně šťastného úhlu.
– Model je hezký, s propracovanými detaily  (ta záda , s propracovanými detaily zbroje jsou opravdu výborná! ) , jen je třeba si zvyknout a akceptovat, že jde o genetického super vojáka v experimentální zbroji…
– Podstavec neurazí.  Prostě kus bojiště, hlína , kámen, ostnáč…
– Více nechť promluví fotografie

Modely pro unboxing poskytl eshop www.pieceofterrain.cz. Děkujeme.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

EnglishDeutschPolskiEspañol
Kalendář akcí