P1330780

Malinký pa-a-vouček lezl okapem, potom přišel….ehmmm tohle bude jiná písnička…

Černá legie se dočkala pavoučí light verze. A je o dost hezčí a našlapanější než ten velký hnusák!

– V boxíku na nás čeká hromádka resinových dílků. Podstaveček se nekoná, ani žádné další překvápko.
– Model se skládá z trupu rozděleného na dvě části, hlavičky, kulometů a šesti nožiček.
– Trup je rozdělený na dvě poloviny (uvnitř duté). Břicho pavouka je „pavoučí“, organické chcete-li,hřbet, respektive celá horní část, je pak opancéřována , jak jinak než nýtovaným plechem. Spoj dílů trupu vede vrcholem hřbetu pavouka a model je koncipovaný tak , že zde má být dělení plátů pancíře, tedy spára se nemusí nijak zadělávat, naopak má býti přiznaná. V části nad hlavou má pavouk znak černé legie, který je zde také touto spárou rozdělen na dvě poloviny. Rozkošným detailem je zombie Mishiman vylézající / vypadávající z boku pavouka. Otvor připravený pro osazení hlavy u mého modelu trošku nelícoval, ale je to jedno, hlava tam sedla dobře a nic nebylo poznat.
– Hlava je krásná, kombinuje biologickou spodní čelist a kusadla s cyber horní částí kde je zbraň a nějaké ty kamery.
– Nožičky. 6 podobných , byť v drobných detailech se lišících, nožiček. Organicko-cyber nožiček. Co potěší , že jsou z jednoho kusu a netřeba je lepit z x dílů (majitelé Cybertronick škorpiona ví o čem mluvím). Zakončeny jsou mocným kloubem pro osazení do trupu. Ale otvor v trupu je dost velký a asi bych přeci jen doporučoval nohy do trupu napinovat.
– Zbývá dvojice rotačních kulometů. Nic zajímavého, svazek hlavní, hlavně mají naznačený vývrt. Dodávají pavoučkovy slušné argumentační prostředky.
– Model je tak akorát velký a příjemně pavoukovsko-legijně hnusácký.

– fotografie modelu jsou tak byl model dodán, bez očišťování a dalších zásahů. U fotky složeného modelu, jde o model sestavený z částí, které u sebe drží bez použití lepidla.

Modely pro unboxing poskytl eshop www.pieceofterrain.cz. Děkujeme.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

EnglishDeutschPolskiEspañol
Kalendář akcí