Finální vyhodnocení ligy Solaris 2018/2019

Solaris

Událo se mnohé v tomto divném ročníku. Hlavní zprávou asi na věky zůstane „tak nám zase zabili Warzonu“ , co naplat ani tentokrát se Warzone neudržela na trhu. Důležité však je , že komunita je stále silná. Liga, přes úpadek Prodosu až finální krach, plnohodnotně proběhla až do finálního šestého turnaje v Hradci Králové.

A tak se pojďme ohlédnout a hlavně podívat, jak to celé dopadlo!

Turnaje byly tentokráte zredukovány na hezký sudý počet – 6. Cestovalo se o něco méně po republice, neb turnaje byly „pouze“ ve 3 městech – Brno, Hradec Králové, Napajedla. Ano jak vidíte velkou smutnou změnou bylo vypadnutí Jihlavské Citadely (jo tý co se hrála v Polný) , ale to holt padlo na oltář rodiných a pracovních povinností Mishe a takové rozšiřování hráčské základny má samozřejmě přednost! Dodatečně gratuluji a přeji mnoho radost s potomkem 😉

Na druhé straně Blain pěkně rozjel turnaje v HK , patří mu za to velký dík, jen tak dál!

Celkový objem hráčů, kteří tuto sezonu prošli ligou (= odehráli alespoň jeden turnaj), byl tentokráte 23.  Což je číslo sice menší, než jsme zvyklí z předešlých sezon, ale na „mrtvou hru“ dost dobré číslo. Navíc letos do něj nazasahují zahraniční hráči, kteří oproti letům minulým nepodnikly žádnou výpravu na náš turnaj. Bratry Slováky nepočítám za zahraniční hráče 😉

Než skočíme na takové ty nezajímavá, nudná, fakta, jako kdo to vyhrál a kdo byl srdcař, dovolím si jedno přání mrtvé hře: Ať Warzone žije! Žádná hra není mrtvá, dokud má své hráče, fanoušky a srdcaře. Ať Vás hra pořád baví a máte na ní alespoň občas čas.  Což mi připomíná , že bych rád také vyzdvyhl práci Biggyho, který se k mému velkému obdivu , vrhlu do další práce na pravidlech – úpravy, balanc, ladění… smekám a doufám , že mu nadšení ještě dlouho vydrží.

Díky takovýmto počinům může Warzone dále žít a dále být zajímavá.

 

A jak to tedy celé dopadlo?

1. MÍSTO – Petr „Caferccan“ Bukovjan

2. MÍSTO – Štěpán „Foltest“ Halla

3. MÍSTO – David „Davec“ Lenc

Kdo má rád tabulky mrkne sem : http://www.wzr.cz/akce/ceska-liga-solaris/prubezne_vysledky_2018_19/

SRDCAŘ

Jiří „Bauhaus“ Dosudil

David „Davec“ Lenc

Štěpán „Foltest“ Halla

Jaroslav „Padlar“ Mika

 

REPORTÉR – David „Davec“ Lenc

NOVÁČEK – Daniel

 

Samozřejmě všichni jsou zapsáni do ligové síně slávy http://www.wzr.cz/akce/ceska-liga-solaris/sin-slavy

 

Z loňské top3 se tedy tentokráte umístil pouze Davec, který ovšem spadl z místa 1. na místo 3. Nicméně i tak nasbíral všechna dostupná ocenění , tedy Srdcaře i Reportéra (jo nováček to opravdu není kategorie pro tohoto Warzone ostříleného borce).

Srdcařů se letos urodila hezká sbírka. Hned 4! Tak to má být, jen houšť a větší kapky!!!

Nováček Daniel se ukázal hned na 4 turnajích a nasbíral celkem 28,8 bodů (pro porovnání Cafer na 1. místě má bodů 121 a poslední místo má 6). Tak snad mu nadšení vydrží a budeme ho na turnajích potkávat i nadále.

Protože jsem se dokopal tento příspěvek sepsat až nyní, je již nová sezóna ligy v plném proudu! Neváhejte a jezděte na turnaje 😉 Další bude v březnu 2020 – pro podrobnosti sledujte fb skupinu Warzone Resurrection CZ  https://www.facebook.com/groups/1584808801782122

Na úplný závěr ještě jednou poděkování. Vám všem , kteří na turnaje jezdíte a tvoříte tam fajn atmosféru. Především pak všem, kteří se podílí na tom, aby Warzone dále žila. Ze všech si dovolím vypíchnout Blaina za jeho zásluhy o pokračování ligy a organizaci turnajů.

Warzone a lize Solaris ZDAR!

Wolverin

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

EnglishDeutschPolskiEspañol
Kalendář akcí