P1340241

Zase taaaaank. No jo, ale tenhle je pro Bauhaus a je opravdu povedený !

– Co do počtu dílků poměrně úsporný kousek. Najdeme zde hlavní trup, podvozek, pásy, přední kola, věž, střelce s kulometem a pasažéra – tedy Venušana v sedící póze .
– Složení je poměrně jednoduché, vše hezky pasuje a je dobře připraveno. Pásy mají dokonce připravené jakésy zámečky, které přesně pasují do podvozku a není tak možné je proodit a osadit nějak jinak než bylo autory zamýšleno. U osazení věže je trochu škoda, že je udělané čistě pro jednu jedinou pozici – věž ve směru jízdy – a úpravy do jiných natočení, nebo dokonce magnetování pro otočnou věž, tak budou trochu náročnější a neobejdou se bez práce skalpelem
– Pásy tanku mají jednodušší „vzor“ a to jen z vnější strany, ale faktem je že díky umístění pásů nebude prakticky vidět.
– Po chybce u Imperiálního tanku jsou již lidé nedůvěřiví, a tak rovnou odpověď na palčivou otázku – ano husar střelec i Venušský hraničář jsou ve správném měřítku a odpovídají velikosti pěších modelů.
– Jediná trochu protivná věc je poklop tankové věže. Je na něm dost nálitků a jeho začištění bude trošku náročné – náročnější než jsme u Warzone zvyklí.
– A máme tu i Venušského hraničáře, připraveného k osazení v sedící , střelecké póze, na zadní části tanku. Model se opravdu jen posadí na tank, není zde pro něj žádná prohlubeň či jiná úprava tanku, nemusíte ho tam tak vůbec dávat. Případně je určitě možné si model namagnetovat a osazovat ho jen v případě že bude tank využit jako transport pro jednotku hraničářů. No kreativitě se meze nekladou.
– Velikost složeného tanku docela překvapí, je poměrně malý – ne o moc větší než Strike skimmer. Což mne poměrně těší, neb nejsem příznivcem velké techniky ve Warzone.
– Celkově opravdu povedený kousek. Snad dosud nejhezčí vozidlo pro WZR (ano, ano je to otázka vkusu 😉 )

– fotografie modelu jsou tak byl model dodán, bez očišťování a dalších zásahů. U fotky složeného modelu, jde o model sestavený z částí, které u sebe drží bez použití lepidla (s lehkou dopomocí „žvýkačky“ na plakáty).

Model pro unboxing poskytl eshop www.pieceofterrain.cz. Děkujeme.

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

EnglishDeutschPolskiEspañol
Kalendář akcí