Shadow Walkers

-Tak na tuhle partičku každý Mishiman jistě dlouho čekal. Kdo by je chtěl pořád proxovat, nebo snad kupovat několik RPG boxů, aby si tak po jednom modelu složil jednotku….

– V boxu najdeme 4 modely, tedy maximální počet potřebný pro jednu „plnou“ jednotku.
– U těchto modelů nám Prodos předvedl , že i modely z jednoho kusu (Unicast) mohou být řádně rozpohybované a dynamické. A také nezapomněl na genderovou vyrovnanost – ano, ano, team se skládá ze dvou mužů a dvou žen.
–  Co do kvality proveení, opět není co vytknout. Pózy, které modely SW mají , jsou opravdu pěkně akční! Od dramatického střehu, akčního seskoku z výšky  přes mocný nápřah (nebo trapný zápřah ? ) až k , dle mého skvostnému, vrhání šurikenů.
– Oproti starším modelům jsou zde silnější čepele zbraní. Dostávají se tak až do podoby blízké bokenu. Je to jist ústupek od realističnosti , ale pokud se tak u modelů sníží ohýbání a lámání čepelí , je to jistě správný krok.
– Podstavce. na jednu stranu hezké scénické podstavce. Na druhou , moc nerozumím volbě prostředí – vidím tam staré Japonsko , pravda k tomu mě navádí asi hlavně podstavec se starou střechou u modelu házejícího šurikeny. A je asi pravda, že není třeba mít všechny Warzone modely na podstavci s kameny a ostnatým drátem…

Modely pro unboxing poskytl eshop www.pieceofterrain.cz. Děkujeme.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

EnglishDeutschPolskiEspañol
Kalendář akcí