P1330741

Tak už i Cyber má svoje lítátko. A je to tedy pěkný futuristický kousek. Na mne možná až moc sci-fi, ale co chtít od Cyberu že ?

– V balení toho překvapivě není až tak moc. Krabička pro celou novou řadu vozidel je stejná a zde je zatím nejmenší obsah co do objemu

– Najdeme tu trup modelu, křídla/stabilizátory, křidélka a set zbraní. Jo a taky podstaveček a černou plastovou , poměrně tenkou, tyčku pro připevnění modelu, aby byl pěkně „ve vzduchu“.
– Až mne překvapil trup z jednoho kusu, neboť je poměrně velký, členitý s různými výstupky. A to vše klasicky v krásném detailním, čistém provedení. Co zamrzí jsou pozůstatky po licích tunýlcích, které jsou na předních „stabilizátorech“. tam bude nutné si se začištěním trochu pohrát + na „sání“ (?) mám nějaké otřepky , které bude potřeba také začistit. Co naopak potěší je na zadních křidélkách krásně vyvedený znak Cybertronicu.
– Zbylá stabilizační křídla / křidélka a zbraně půjdou snadno vlepit na místa kam patří a asi není o čem se moc rozepisovat.
– Při sestavování jsem narazil na jeden menší problém , který bude třeba napravit vrtáčkem. Dírka pro osazení „tyčky“ do modelu, aby nám hezky létal nad podstavcem, je udělaná špatně a model by nám letěl čumákem šikmo vzhůru. Bohužel model je určen k letu spíše šikmo dolů, tedy bude třeba si dírku převrtat.
– Celý model je vlastně docela malý. Což není na škodu, zapadá tak lépe do „skirmish“ měřítka Warzone bitev a sedí k ostatním light vehiclům.

– fotografie modelu jsou tak jak byl model dodán, bez očišťování a dalších zásahů. Model sestaven bez použití lepidla, za pomoci plakátové lepicí hmoty a zapřen o podstavec, správně by měla podpůrná tyčka být umístěna na střed modelu a vynést ho tak nad podstavec.

Modely pro unboxing poskytl eshop www.pieceofterrain.cz. Děkujeme.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

EnglishDeutschPolskiEspañol
Kalendář akcí