Naz-Ghul Cup 2017 #VicNezJenTurnaj je za námi, Všichni dohráli, dojedli, dopily a odebrali se do svých domovů.jaké o celé bylo?

NGC20107

Třetí ročník Naz-ghul Cupu je pryč. Turnaje Warzone Resurrection, Warhammer 40k , 30k jsou za námi a my se pojďme podívat na tu sekci která nás zajímá, tedy Warzone.

Turnaje se zúčastnilo 12 hráčů, zahraniční účast tentokráte slabá, o to cennější – dorazil Decado ze Slovenska a zúčastnil se tak již druhého Warzone turnaje, za což jsme rádi a doufáme že se ukáže i na dalších. Opět se podařil mix hráčů – od ostřílených turnajových borců, po relativní turnajové nováčky. Z frakcí se na bojiště nedostavil pouze Capitol, jinak zde byly zastoupeny všechny a to včetně Imperiálních Wolfabanů. NGC byl v této sezoně první dvoudenní , pětikolový turnaj. Přes jistou náročnost, kterou tento formát představuje, si jej myslím všichni užili a odjížděli do svých domovů plni dojmů, někteří i zbytkového alkoholu. Profesionální cattering opět nezklamal, a tak byly i hráčské žaludky spokojené. No a teď již k těm informacím, kvůli kterým tady jste:

 

 VÝSLEDKOVÁ LISTINA

-finální výsledkovou listinu z turnaje naleznete ZDE

-jak turnaj ovlivnil ligu Solaris naleznete v průběžných výsledcích ligy , tedy ZDE

 

REPORTY Z TURNAJE

– fotogalerie, reporty hráčů účastnících se turnaje naleznete ZDE

 

ARMYLISTY

– jaké bylo složení armád, které se turnaje zúčastnily naleznete ZDE

 

 

Turnaj proběhl za podpory eshopu Piece Of Terrain a výrobce hry Prodos Games LTD., kterým tím to děkujeme.

POTlogo Prodos

 

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

EnglishDeutschPolskiEspañol
Kalendář akcí