KARDINÁL

…další kolo literární soutěže, která možná skončí něčím víc…

PRO NEÚČAST ZRUŠENO!!!

Bohužel ani po odložení uzávěrky se nesešel dostatek prací a toto kolo literární soutěže je tedy pro malou účast zrušeno.

 

 

dominik

(RÁMCOVÉ) TÉMA:

viz výše (Kardinál).
Co znamená „rámcové téma“? O čem bude povídka, je zcela na úvaze autora, „rámcové téma“ by se v ní ale mělo objevit. Není třeba, aby šlo o stěžejní zápletku, stačí zmínka v jednom odstavci.
Každou práci opatřete úderným názvem (zejména pro rozlišovací účely).

 

FORMÁLNÍ NÁLEŽITOSTI PRÁCE: 

  • rozsah: min není stanoveno (máte-li co říci, stačí na to dva odstavce), horní hranice pevně stanovena také není (doporučení je cca 3000 slov/6 stránek A4, pro hodnocení to ale není nikterak rozhodující… každopádně, pokud se sejde povícero 10+ stránkových prací, budu vás milovat);
  • práce musí být v českém jazyce;
  • !!!autorství povídek musí do vyhlášení výsledků zůstat tajemstvím!!!

 

ÚPRAVA:

z chyb gramatických, překlepů, či interpunkčních si netřeba lámat hlavu; při prvotní redakci vám do stylistiky rozhodně nikdo zasahovat nebude (pro účely tištěné verze už trochu ano, ale bude to podléhat vašemu odsouhlasení).

 

UZÁVĚRKA:

9. 10. 2016

práce samozřejmě můžete (a budu vám vděčen) zasílat dříve, na e-mailovou adresu literarka@wzr.cz.

 

HODNOCENÍ:

cca od 10. 10. budou práce vyvěšené na www.wzr.cz, ve stejné době se na www.hofyland.cz, v klubu #36353 – WARZONE Resurrection objeví anketa, ve které budete moci prostřednictvím anonymního hlasování zvolit vítěze soutěže; každý bude moci hlasovat pro tři povídky, které ho nejvíc oslovily (je možné hlasovat pro méně než tři, v opačném případě jsou ale všechny hlasy daného ID neplatné)

konec hlasování a vyhlášení vítěze proběhne 23. 10. 2016

hlasovat samozřejmě mohou i lidé soutěže se neúčastnící, jen by bylo dobré zdržet se mulťáků…

CENA PRO VÍTĚZE:

kromě cen od Piece of Terrain pro první tři místa bude povídka absolutního vítěze (přeložena a) namluvena v anglickém jazyce jako audiodrama; možná se podaří i česká verze.

 

 

 *Zion

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

EnglishDeutschPolskiEspañol
Kalendář akcí