Tom…Tom se nezdá…zatímco na Kopřivobraní nebyl ve formě a skončil v druhé polovině žebříčku, na JCR2018 vybojoval rovnou místo nejvyšší! Ano se svým Capitolem vyhrál, a tak se propracoval na 2. místo v celkovém žebříčku ligy. Gratulace!

„Ocelový ptáčata“ nad Polnou

Čus všem,

Než se dostanu přímo k reportu rád bych standartně poděkoval za nadstandartní služby pořadatelů a převážně mistru kuchyně. Dneska ráno jsem si zavzpomínal nad úžasnými tousty :DD    :2)
Michale pecka akce!! Neuvěřitelnej servis!!

Jelikož jsem se v poslední době trápil s Foltestem a kroutil hlavou nad jeho Emancipátory řekl jsem si, že taky potrápím někoho jiného a zařadím je do Capitolu. Co z toho vzniklo:

Sanders – Blue Shark

5x Lehcí bigoši
1x K-9 štěňátka
5x Banshee
5x Sea Lioni
2x Emancipátor
4x Sharks

Přiznám se, že jsem měl trošku škodolibou radost a zároveň jsem soucítil se svými soupeři, když jsem sledoval jejich reakce jak si letadélka poletovaly nad bojištěm. :DD  :2)
Nebojte se bude hůř –  Imperiál může hrát 4 letadla a kdo si pořídil nově Imperiál všichni víme.

1. Střet  – Mancini Imperiál

S Michalem jsem hrál poprvé a hrálo se s ním velmi příjemě.
Mise battle line s obsazením čtvrtek.

V deployi byl jen Huránochod, NCO a to snad myslím, že bylo vše. Bareti jak střelecký tak CC se infiltrovali se sniperkama. Jěšte se tam motal Drougan, Boban a Sheila. Na seskok čekaly Barakudy.

Hned v první aktivaci se rozletěli letadla a smazaly jedny bareti a jedny potrápily. Sharky se z druhé strany se pustily do druhých baretů a do Huránochoda. Psi a zbytek se plížil kupředu.
Imperiál se velmi trápil jelikož neměl čím letadla sestřelit a ani Sharky se Sandersem.
Ta převaha bylo tak silná, že jsem myslím skončili ve druhém kole, když mu utekly bareti s NCO.
Byl to strašný masakr leteckými modely. 20:0

2. Střet – Davec Cyber
Tak Davce jsem věděl že potkám, ale doufal jsem že ne tak brzo. Davce jsem ještě neporazil a před bitvou jsem byl nervozní jak na něj jelikož jeho Cyberem jsem se potkal v Napa a dopadlo to stráášně špatně. Bitvu si moc nepamatuji jelikož jsem se soustředil jak blázen.
Jediné co mi trošku hrálo do karet byl rohový deploye a já mohl využít Sharky se Sandersem z Flanku.
Rozhodl jsem se vším vymazat 1 roh kde byli plynový roboti a pěchota. Druhý roh kde byli všechny Attily, pan Vajíčko a charakteři jsem nechal být a doufal že se s nimi nějak poperu později.
Davecovi Attily snižovaly A mým vozidlům, ale neměl nic extra na vozidla takže to byl tuhý boj kde mě setsakramenstky podrželi kostky, ale strašlivě. Já si kartama pomáhal do A jak jen to šlo. Hrály jsem urputně cely 4 kola a to naplno. V prvních kolech jsem si vraždili základní jednotky. Sanders si  dal ferovku s 7Rc 987654321 či jak se jmenuje. Letadla řádily jak divý a na konci byly jak cedníky. Pak se vše mlelo a mlelo, až nakonec božím zásahem jsem udržel nějaký ty objektivy a moje vítěztví 12:8 jestli se nepletu.
Pro mě největší úspěch na turnaji a díkec Davecovi za hru. Půl roku sparťánské výchovy ve Warzoně od Davce a Foltesta přineslo ovoce :2)

PS: Folteste teď jsi na řadě ty!! 😀  :2)

3. Střet – Nazghůl Pánbičkáři

No tak po psychickém a vyčerpávajícím boji mě čekal Nazghůl a jeho armáda s asi milionem různých typů psychických kouzel. Sacredi, Inkvizitoři, Mortíci, letadlo, valkýry a charakteři s Hamilkarem.
Zde jsem čekal masakr v podobě ustřílených vozidel kde je mi A k hovnu.
S Nazghulem jsem hrál poprvé a bylo to fajn.

Mise standartní deploy, primárku si nepamatuju a sekundárka vraždění charakterů. Rozhodl jsem se na Nazghůla prostě vlítnout, sestřelit charaktery a udělat aspoň sekundárku než bude letectvo sestřeleno psychickými nadávkami bratrstva.
No plán se v podstatě podařil. První aktivací jsem hned vlítl s flanku a pustil do Sacredů kde byl cíl serža a Art Keeper. Sharky roztříleli se strátami co šlo a po náletu letadly Nazghůl nehodil morálku a Sacredi s Art Keeperem utekli. Obrovský štěstí co stálo na mé straně. Pak začali vymítat ďábla Inkvizitoři. Všechno co šlo do letadel. Neuvěřitelně letadla zvládli hody i na 3 😀 :2)  ( na mou obranu letadla jsem si půjčil od Foltesta i s hodama :2)  ). Obětoval jsem celou jednotku Sea lionů jen aby sestřelili poslední charakter do sekundárky. Nazghůlovi valkýry rozjeli peklo mezi mými modely v zadních řadách a vyvraždil je. Pak letadla lovili zbytek inkvizitorů po mapě a ti šili do letadel a Sharku jak jen to šlo.
Želbohu v celé té mele jsem zapoměl jaký je kolo a tak nakonec remíza 10:10. Zbyly mě na stole snad jen 3 modely a Nazghůl na tom byl obdobně. Neuvěřitelná bitva se zvraty na obou stranách a byl jsem rád za remízu.

4. Střet – Decado Nejtemnější legie

S Decadem jsem hrál taky poprvé a mise Eskalace.

Decado si připravil Alakhaie, Necrobeasty, Mutaty, Pavouka, Heretiky s Banishmenty, Makulatory ci jak se to jmenuje a Mažoretky.
Oběma vyšel army general na první aktivaci takže karty byli vyrovnány. Decadova první aktivace byla Alakhai, který se vydal pro objectiv. To byla dle mě trosku chyba jelikož mojí první aktivaci byly Sharky se Sandersem a Alakhai prisel hned o 4 W. Pak vyrazily jeho Necrobeasty pro další objectiv. Mě přišli na radu Banshee, který dostaly za úkol zničit Baestu u objectivu což se vůbec nepovedlo a 2 Banshee se vydaly zablokovat nástupku pro Decadovy další jednotky. Zprava na mě vylezla Vdova s heretiky a snažily se zničit Sharky se Sendersem, ale má užasná karta WP + 5 mě hodně pomohla. Pak se zjevily Sea lioni a jednou ranou pěkně na férovku do zad sestřelily Alakhaie a šéfa heretiků takže Decado přišel o Banishment. Jelikož jsem si nepohlídal nástupku soupeře a blb vše zablokoval tak mažoretky vlezly Sea lionum přímo do úsměvu a bylo.
Jako sekundárku jsem si zvolili já letadla a Decado Maculatory. První přišli letadla, který vymazaly kompletně jedny heretiky takže přišel o druhy Banishmet. Maculatoři se pustily do letadel a šikovně je podběhly takže letadla neměli šanci na ně střílet. Pak se do Maculatoru pustily zbývající Banshe. Vdova bojovala se Sharky, kteří se jí marně pokoušely bombardovat, ale nakonec letadlo pomohlo. Pomřeli mi nějaký štěňátka a Necromutanty pak dorazily Sharky s Letadly.
Celkově to bylo napínavé, ale moc mi pomohlo zabití Alakhaie. Kdyby přežil kdoví.
Děkuji Decadovi za pěknou hru.

5. Střet – Bauhaus Bauhaus

Po vítězství nad Decadem jsem měli s Davecem stejně bodů a to díky tomu že Davec férově připsal Nazghulovi jeden bod zpětně, když v pravidlech zjistili jak je to s blokací objectivů těžkými vozidly.
Je to charakter 😀  :2)

Potřeboval jsem plnou výhru 20:0.

Bauhuasuv bauhauský dům, si připravil poměrně slušnou přehlídku děl a tanků. V jeho neprospěch hrálo hlavně, že celou armádu měl na CC. Hráli jsem velké rohové deploye. Bauhaus obě děla umístil do budovy a střílel z okna:D. Přednimi tanky a husary a Jogurty. Blitzeři a Etolieky šli do infiltrace.
Ja měl vše krom Banshe a Sae lionu v deploy. Těch děl a tanků jsem se trochu bál. Pěkně debilně jsem umístil deploy a v první aktivaci na mě skočili Etoliesky. Pobili mi něco s lehké pěchoty a štěňátek. Pak jsem zdržoval co šlo, aby letadla jely jako poslední, ale Bauhaus pak nešťastně umístil asi 8 modelů do řady – husary, jogurta,blitzera a Etoliesky. To už nadržený letadla nevydržely a i přes riziko sestřelení děly a tanky, začaly railovat. Padl i jeden tank.Byl to masakr. Pak přišla odplata od děl a tanků a začalo být zle. Jedno letadlo bylo jak cedník, ale stále ve vzduchu. Sharky sice nepadly, ale 2 přišli o zbraně.
Jeden hrdinný Jogurt podběhl letadlo a zezadu jej sestřelil. První zničené letadlo !!!. V reakci seskočily Banshee a na paškál si vzaly děla, Jogurta a jeden Tank. Ten ovšem přežil, protože to Bauhausovi padalo moc hezky. Nakonec se ale projevila přesila leteckých modelů a jelikož děla byli v CC tak 20:0.

Jelikož Davec, ale také vyhrál 20:0 tak jsem na tom byli stejně a čekaly jsem na Michala jak rozhodne pořadí. Nakonec to vyřešil výsledkem našeho předchozího duelu.
Jako bonus jsem zjistil že mám 2. místo v Solaris lize. No holt Smůla Folteste 😀 nemáš to flákat 😀  :2)

Díkec všem soupeřům za super hry.
Ocelový pozdrav do další sezóny 😀 :2)

*Tom 

 

Kapitolané jsou připraveni přivítat svého nového hrdinu. Ještě jednou gratulace Tomáš Kohoutek k úspěchu na JCR i k celkovému 2. místu v lize!

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

EnglishDeutschPolskiEspañol
Kalendář akcí