Headhunters

– Trojička bouchačů pro rozšíření Imperial Wolfbane armády. Vzhledem k tomu, že první Warzone model produkovaný technologií unicast, jsme v unboxu neměli, jsou Headhunters prvními unicast modely , které zde představíme.

– Nejprve tedy něco k té technologii obecně.  „Unicast“ – nová technologie odlévání modelů firmy Prodos – modely z jednoho kusu resinu a to včetně podstavce. Spadá do kategorie věcí , které si buď oblíbíte, nebo na ně budete nadávat. Výhodou je určitá míra „plug and play“… modely vytáhnete z krabičky a bez jakékoli práce můžete hrát (samozřejmě s nenabarveným modelem). Problém může nastat při barvení , kdy některé části modelu mohou být špatně přístupné. No a pak podstavec. Je sice krásný , scénický, ale je prostě napevno s modelem. A kdo chce mít armádu v nějakém jednotném stylu podstavců, nebo když má více jednotek téhož druhu  nechce, aby měli stejný podstavec, musí model od podstavce odříznout… No dost už o unicastu, časem se na něj možná podíváme ještě podrobněji v samostatném článku. Teď už hurá na samotné Headhuntery

– Tři horalové, dlouhé vlasy, těžké boty, velké nárameníky, dvoubřité sekery a hlavy poražených nepřátel u pasu – také na vás z toho ten testosteron stříká 🙂
– Nebýt pár detailů, jako je pouzdro s pistolí u pasu, pár hadiček a displeje na pancíři, daly by se modely směle použít do nějakého fantasy světa. Aaa jsme ve světě Mutant Chronicles u Wolfbane armády, takže to rozhodně není špatně!
– Co mi asi nikdo nevymluví – jeden z borců si sem prostě odskočil z Cimmerie
– Modely jsou opravdu povedené, detailní a bez nějaké větší potřeby začišťování
– A když tu máme ty scénické podstavce napevno připojené k modelu, bylo by dobré se podívat i na ně , že? Dva podstavce jsou z takové klasické válečné zóny. Sem tam kámen, tuhle cihle, támhle plech a tady se válí kus ostnatého drátu. Třetí podstavec je s kusem kolejí nějaké té úzkokolejky. Podstavce nejsou nijak kulervoucí, ale celkově fajn. Práci ušetří a výsledek po nabarvení bude jistě více než dobrý.
–  Díky většímu průměru postavců a rozložitým nárameníkům se na první pohled zdají být modely poměrně velké. Nicméně jak je vidět s fotgrafie s Chasseurem Cybertroniku , modely mají „standardní lidské“ proporce.
– V krabičce najdeme popisované tři modely a molitanovou vystýlku , tak to prostě u nových WZR modelů je a bude.

Modely pro unboxing poskytl eshop www.pieceofterrain.cz. Děkujeme.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

EnglishDeutschPolskiEspañol
Kalendář akcí