emancipator

„A letadéééélko Káně spadlo nám ze stráně“…nebo jak jsme to tenkrát, jako malí prozpěvovali . Prodos zřejmě chtěl potěšit naše dětské duše a dát nám i do WZR nějaká to pěkné letadélko. Sice pravda , máme tu již plamenometný stíhač bratrstva, ale to je přeci jen přístupné jen malé části hráčů. Tentokrát tu máme letadélko pro Cartel, tedy takřka do každé armády!

Pravidla jako obvykle necháme stranou a podíváme se jak to dopadlo po té modelové / výrobní stránce:

– V boxu, o něco větším než je obvyklé, na nás čeká 1 model, podstavec a průhledná plastová tyčka, aby nám letadlo „letělo nad terénem“ .
– Co do kvality opět pochvala. Nečeká vás žádné extra začšťování přelitků, díly k sobě krásně pasují, vše jak má být a jak to Prodos umí. Není co vytknouti.
– Někoho možná překvapí, že jde o dvouplošník, ale Warzone vždy byla „retro sc-fi“ a i na starších artech ( i v comixu Golgotha ) jsme se již s dvouplošníky mohli setkat.
– Nevím zda bylo zcela šťastné rozhodnutí rozbít plochy množstvím plátů a nýtů. Je to samozřejmě otázka vkusu. Někomu to přijde jako řádně steampunkové, někomu zase nevhodné a hmmm příliš „orčí“.
– Podstavec tentokrát není  nějaký specifický scénický, ale prost klasický černý plastový výlisek.
– Na poslední srovnávací fotce je model složený takjak je v krabičce, bez začišťování a bez použití lepidla, jen k sobě sesazené hlavní díly (zkrátka ty co u sebe nějak drží i bez lepidla)

Modely pro unboxing poskytl eshop www.pieceofterrain.cz. Děkujeme.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

EnglishDeutschPolskiEspañol
Kalendář akcí