IMG_20170605_233301

Taaaaank! Nebo ne? Samohybná hofnice? Stíhač tanků? No prý „Mk. 54 Main Battle Tank“, takže tank…

A jak se povedl?

– První co překvapilo byla velikost, on je Bully vlastně relativně malý. Člověk by čekal velký tank, ale není tomu tak a opravdu se tak hodí do kategorie light vehicle a zapadá do celkového měřítka bitev Warzone.
– Model se skládá ze základní cihly, pardon trupu, dále věže , hlavě a dalších bitů, jako třeba kulomety, munice, velitel tanku apod. Bude tedy co slepovat a sestavovat.
– Trup je „vylehčený, tedy uvnitř dutý. Aby někdo nebyl smutný že nemůže svůj tak zkoumat z boku či ze spodní strany, např. otočit jej po zničení, tak zde je díl k zakrytí této díry, který vytvoří krásný podvozek tanku (no podvozek…prostě ocelové pláty s nýty)
– Celkově je model hezky zpracován, díly do sebe pasují a nejraději bych to zde ukončil a jako obvykle Vás poslal do fotogalerie, jenže tentokrát tu přeci jen nějaké problémy jsou. O co jde?
– problém č. 1, kterého si všimnou ti s dobrým okem (já sám na to nepřišel a vím o této vadě z facebookové Warzone skupiny), velitel tanku je malý, Ano stal se přímo trpaslíkem. V galerii najdete porovnání s klasickým Trencherem a opravdu zde to měřítko ulétlo. Myslím že bez podrobného zkoumání se to na stole ztratí , ale ano je to , jak se tak hezky česky říká, fail…
– problém č.2 je, takový no…meh… Evidentně si nikdo nezkusil reálný model postavit. Došlo totiž k chybě u nasazení věže na trup. Věž má připravené dvě půlkulaté drážky pro nasunutí na „sloupky“ trčící z trupu. Problém je , že někomu přišlo jako dobrý nápad, sloupky vyšperkovat přeplátováním, s kterým ale už nebylo počítáno v té drážce, takže přes něj věž neprojde. Bude tedy třeba zapojit sklapel/brusku a odstranit buď ono nešťastné přeplátování, nebo zvětšit drážku na věži.

– fotografie modelu jsou tak byl model dodán, bez očišťování a dalších zásahů. U fotky složeného modelu, jde o model sestavený z částí, které u sebe drží bez použití lepidla. Foto porovnání velitele tanku s trencherem je převzata z facebookové WZR skupiny „Warzone – Mutant Chronicles“

Modely pro unboxing poskytl eshop www.pieceofterrain.cz. Děkujeme.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

EnglishDeutschPolskiEspañol
Kalendář akcí