Report od výherce turnaje Caferccana, který vyhrál se svojí armádou černolegijních marionet

Pod nátlakem pána Kopřiv, Krále hluchavek jsem byl přemluven k návštěvě kopřivových polí a přístavního lokálu. Inu sesmolil jsem voj nebývalé hodnoty a lesku a vydal se rubati jiné pány z bližších i vzdálenějších sídel a panství.(veškeré rostery a mise jsou k nahlédnutí jinde a nebudu se jimi dále zatěžovat).

Hra 1. pán Padlar, vládce šikmookých band
Hned v počátku jsem rozhozen prohranou iniciativou. Marušky jdou tedy k nástupce, a´t nás nedejbože neobjeví, pravé křídlo podchytí Nascové a zbytek jde středem či vlevo. Jdeme na to hned zostra, 2-3 aktivace Marušky střed a berou rovnou stínové válečníky a crimsony s různými Hero\classy, podpoří je beasta a celé levé křídlo …pa pac a pusu. HeyHouPajrets Marušky berou střed(nástupku) začíná všeobecné veselí. Sekáme, drtíme, krájíme, meleme, japončící umírají v houfech jak po emerických bombardování okinavy, co není v CC je pobito Nascama a jejich sakra velkejma rotačákama…tatatatatattattattatatatatat:2)  Až jsem se z toho zpotil.
20:0

2. Hra, Foltest…katolíci
Inu není infiltrace. Rozkaz zní jasně, za rytmu vídeňského valčíku rozdrtit levé roh. Do druhýho natlačit necrobeastu a herezi(flank), zdržovat, tahat karty a následně -2sp na oblíky a sestry do pravého rohu instalovat…plán jasný, realizace výtečná. V prvním kole lupou krky spíše na mé straně. Ve druhém však dorazí marušky do předem dohodnutých pozic a melou to hlava nehlava. Samé stun a samá dýka, až mě z toho v zádech píchá. Dobrá tedy, přímo neskutečné, hrdinské počin a respekt si vysloužila beasta, která dvě kola prasila oblíky a pobila řadu jeptišek….tlesky tlesk a na oblících hned -2sp je, jeptišky zastřelíme a bodíky si nabereme.
12:8

3.Hra, Longer…další žlutáci
Inu všeho máme, i iniciativy vyhráme, tak hned prasit do deploye jdeme. Longer mrkne sotva očkem, půlku armády má bočkem, když pak naběhne s shirokema a ninjama do mého rohu, sice Johny ztratí hlavu, avšak druhá vlna káblíku, pleskne je po pytlíku. Do konce hry zbývá chvilka, Big Bobovi praskne žilka a k zemi se potácí lítající žebraci.
17:3

4.Hra, Davec….me-cha-ňáci
Dostal jsem po držce.:15)
8:12

5.Hra, Exefex…oooOOO…to jsou přece Angličani
Moje-Ex vyhrála inic a řekne, dej si to tam, páč v nástupce nic nemám…jupí dopředu dáme preemtive hňupy…v prvním kolé rapid přiletí, však má ex karty nemá, marušky se objeví a nula akcí má. Když pak heretický maratónec vyčíhne hned liony, tak další marušky se připojí, do ukrutného veselí. Vymažeme karty ze stolu, přihodíme nějaké ty transparenty, alegorické vozy a vydáme se po hlavní třídě demonstrovat za práva černoprdelníků(menšin, protože černá není in).
18:2

Když zástupce kardinála a teplých kněží urval „pouhých“ 17:3…tak jsem se dočkal i pusinky od Krále Kopřiv.:25)

*Caferccan*

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

EnglishDeutschPolskiEspañol
Kalendář akcí